Poddębicki Dom Kultury i Sportu

 

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujące z nami instytucje oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.


xxxxx

27 marca 2018 r. w Poddębickim Domu Kultury i Sportu odbyła się uroczystosć wręczenia nagród w Wielkanocnym Konkursie Plastycznym 2018. Dziękujemy za udział w konkursie wszystkim osobom, które zgłosiły swoje prace. Gratulujemy zwycięzcom.

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej Konkursu Plastycznego na Kartkę Wielkanocną i Stroik 2018

Komisja w składzie: Magdalena Binder, Kamila Kaliszka , Karolina Gruchot -Krysiak,

po ocenie nadesłanych prac konkursowych postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach i grupach.

KATEGORIA KARTKA WIELKANOCNA

I grupa - uczniowie klas 0-3 szkół podstawowych

I miejsce – Wojciech Rosik – Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie

II miejsce – Natalia Maciaszczyk - Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

II miejsce – Zuzanna Kaszyńska – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

II miejsce –Barbara Walczak – Szkoła Podstawowa w Porczynach

III miejsce – Paulina Stusek – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

III miejsce –Natalia Abramczyk – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Dominik Patora - Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie - Dawid Kaszyński – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Nikola Kulczycka - Szkoła Podstawowa w Poddębicach

Wyróżnienie – Jakub Królikowski – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

Wyróżnienie – Mateusz Bienias – Szkoła Podstawowa w Porczynach

Wyróżnienie – Marika Jóźwiak – Szkoła podstawowa w Porczynach

II grupa - uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych

I miejsce –Klaudia Abramczyk - Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

I miejsce – Kinga Olejnik - Szkoła Podstawowa w Poddębicach

II miejsce – Jakub Bocheński - Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

II miejsce – Karolina Dobrowolska - Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

II miejsce – Agata Skieresz – Szkoła Podstawowa w Porczynach

III miejsce – Owczarek Adrian - Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

III miejsce – Julia Tomaszewska - Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III miejsce – Monika Sobolak - Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III miejsce – Maria Plesińska - Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III grupa - uczniowie klas 7 szkół podstawowych – gimnazjum i szkół średnich

I miejsce – Katarzyna Matuszewska – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

II miejsce – Kinga Izydorczyk – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

II miejsce – Łukasz Kończak – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

II miejsce – Damian Grzelakowski – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

III miejsce – Patrycja Trzepiecińska - Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach

III miejsce – Paulina Kochanek – Gimnazjum w Poddębicach

III miejsce – Wiktoria Łukaszewska – Gimnazjum w Poddębicach

III miejsce – Norbert Kuświk – Gimnazjum w Poddębicach

KATEGORIA STROIK WIELKANOCNY

Komisja konkursowa postanowiła nie przyznawać poszczególnych miejsc. Równorzędne nagrody w tej kategorii otrzymują:

•Aleksandra Przygodzka - Szkoła Podstawowa w Niemysłowie,

•Oliwier Pietrykowski – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie,

•Karolina Dobrowolska – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie,

•Norbert Kuświk – Gimnazjum w Poddębicach,

•Antoni Burski – Szkoła Podstawowa w Poddębicach,

•Patrycja Kwiecień – Szkoła Podstawowa w Poddębicach,

•Lena Cnotalska – Szkoła Podstawowa w Poddębicach,

•Marcelina Buda – Szkoła Podstawowa w Poddębicach,

•Witold Adamczyk – Szkoła Podstawowa w Poddębicach,

•Wiktoria Janiak – Szkoła Podstawowa w Poddębicach,

•Milena Zawadzka – Szkoła Podstawowa w Poddębicach,

•Julia Tomaszewska – Szkoła Podstawowa w Poddębicach,

•Julia zamojska – Szkoła Podstawowa w Poddębicach,

•Klaudia Nowak – Szkoła Podstawowa w Poddębicach,

•Oliwia Drzewiecka – Szkoła podstawowa w